про нас

Наше бачення

Ми служимо разом із церквою, через церкву і для церкви. Для нас важливо, аби наші партнерські церкви мали місіонерське бачення, сповідували біблійне вчення та були миротворцями у своєму місті та за його межами.
Ми вважаємо своїм завданням навчити віруючих помісних церков та забезпечити їх усім необхідним для служіння, аби вони змогли досягти для Христа людей зі свого оточення та започатковувати нові церкви, аби сприяти поширенню Божого Царства.

благовістя

Мета проєктів – забезпечити християн та церкви усім необхідними для того, аби вони могли досягти євангельською звісткою якомога більше людей.

учнівство

Мета проєктів – забезпечити усіх християн матеріалами для учнівства та духовного зростання і таким чином підготувати їх для служіння іншим.

милосердя

Мета проєктів – забезпечити помісні церкви усім необхідним, аби вони могли допомагати людям, що потребують допомоги і таким чином бути свідченням Божої любові.

Області, де відбувається служіння...

1:10 Відео

Автономна Республіка Крим

Анкета студента ЗБШ

1:10 Буклет

Вінницька обл.

Волинська обл.

Дніпропетровська обл.

Донецька обл.

Житомирська обл.

ЗБШ онлайн

Закарпатська обл.

Запорізька обл.

Заявка на 1:10

Заявка на Вічні Істини

Заявка на отримання

Івано-Франківська обл.

Київська обл.

Кіровоградська обл.

Центр Надії у м. Козельщина

Луганська обл.

Львовська обл.

Вічні Істини

ЗБШ

Центр Надії у с. Млачівка

Миколаївська обл.

Одеська обл.

Полтавська обл.

Дім Молитви

Буклет ЗБШ

Рівненська обл.

Сайт проєкту

Сумська обл.

Тернопільська обл.

Україна

Харківська обл.

Херсонська обл.

Хмельницька обл.

Центр Надії у м. Царичанка

Черкаська обл.

Чернігівська обл.

Чернівецька обл.

Наша Історія

Понад 30 років Бог використовуває Біблійну Місію, аби досягти людей для Христа. Завдяки Його праці величезна кількість людей почула та прийняла євангельську звіску, що спасає. Слава Йому за це!

Іван Паульс

Засновник Біблійної Місії

Біблійна Місія розпочинає своє служіння на базі Слав'янського Євангельського Товариства, заснованого у 1934 році Петром Дейнека-старшим.

Заснування Біблійної Місії у Німеччині Іваном Паульсом.


Історичні зміни дозволяють швидко розвивати служіння

1980: кордони з СРСР закриті. Слово Боже ввозиться до країни незаконно.

1989: падіння "залізної завіси" та відкриття кордонів Радянського Союзу сприяють швидкому поширенню та проповіді Євангелія.

Розпочинає свою роботу Заочна Біблійна Школа.

Розвиток служіння та розробка проектів

Починаючи з 1994 року Біблійна Місія відкриває регіональні представництва в Росії (Москва, Омськ), Білорусії (Мінск), Україні (Київ), Молдові (Кишинів), Центральній Азії (Алмати).

Починається розробка та розвиток проектів у напрямках Благовістя - Учнівство - Милосердя

Розширення бачення та стратегії

Ми узгоджуємо усі проєкти з нашим баченням досягати людей для Христа, аби засновувати нові церкви. Ми працюємо виключно з церквою, для церкви та через цервку. Бог веде нас до нових служінь та розкриває перед нами нові можливості.

Символ віри:

Віримо, що все Писання є богонатхненне Слово Самого Бога, досконале, і має найвищий, незаперечний авторитет.

Віримо, в єдиного істинного, вічного Бога, Який існуює в трьох особах (Отець, Син і Святий Дух).

Віримо, в Ісуса Христа, вічного Бога, Який через непорочне зачаття став людиною, вів безгрішне життя на землі, Який віддав на голгофському хресті своє життя, як замісну і богоугодну жертву, воскрес на третій день з мертвих, вознісся в новому тілі на небо і зараз сидить праворуч Бога, як наш Первосвященик.

Віримо, в Святого Духа, Який викриває людей в їхніх гріхах, наставляє в істинній вірі та здійснює в них відродження. Він втілює їх у тіло Христове, запечатує, освячує і живе в них, закликаючи та спрямовуючи їх до особливого служіння.

Віримо, що Бог створив людину за образом Своїм, що людина свідомо згрішила проти Бога, і тим самим прирікла себе та своїх нащадків на фізичну та духовну смерть.

Віримо, що людина не може врятуватися власними зусиллями, але тільки через віру в Ісуса Христа, Який помер на хресті, як жертва за наші гріхи.

Віримо, що біблійна помісна церква, регулярно збирається разом для спілкування, для вивчення Слова Божого, спільної молитви і поклоніння, зміцнення у вірі та допомоги один одному.

Віримо, що водне хрещення є символом порятунку через віру. Воно відбувається шляхом повного занурення в воду.

Віримо, що Вечеря Господня (хліболамання) є символом спокутної жертви Ісуса Христа, яка нагадує про Його страждання та смерть, і про наше прощення.

Віримо, що усі, хто щиро вірує, будуть підхоплені на небеса і там звітуватимуть про своє сподіванні перед престолом Ісуса Христа, де отримають відплату відповідно до їхніх справ.

Віримо, в вічне прокляття для невіруючих, з якого немає вороття назад.

ЯК ДІЄ БОГ...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Підпишіться, аби завжди бути в курсі!

Отримуйте найактуальнішу інформацію про служіння Біблійної Місії в Україні! Ми регулярно розсилаємо інформацію про проєкти, молитовні потреби, свідоцтва про те, як Бог відповідає на молитви і працює у житті людей.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.