Політика конфіденційності

Ми цінуємо Вашу конфіденційність. Біблійна Місія України дотримується політики конфіденційності щодо будь-якої інформації, яку ми збираємо від Вас на нашому сайті, https://biblemission.md/ , а також інших веб-сайтах, які нам належать.

Ми просимо Вас надати особисту інформацію лише тоді, коли насправді цього потребуємо, аби надати Вам послугу. Усю інформацію ми збираємо чесно та відкрито, з Вашого відома та за Вашою згодою. Ми також повідомляємо Вам про те, чому збираємо цю інформацію та про те, як вона використовуватиметься.

Ми зберігаємо Вашу інформацію лише стільки часу, скільки потребує надання замовленої послуги. Дані, які ми зберігаємо, захищено дозволеним і прийнятним способом, задля запобігання крадіжці та втраті, а також несанкціонованому доступу, розголошенню, копіюванню, використанню або зміні.

Ми не передаємо жодної особистої інформації третім особам або у публічне використання, крім випадків, коли цього вимагає Закон.

Наш веб-сайт може посилатися на зовнішні веб-сайти, якими ми не керуємо. Зверніть увагу на те, що ми не контролюємо вміст та роботу цих веб-сайтів і не можемо нести жодної відповідальності за їхню політику конфіденційності.

Ви можете відмовитися надавати свої персональні дані, але в такому випадку, розуміючи, що ми не матимемо змоги надати вам бажані послуги.

Ваше подальше використання нашого веб-сайту розглядатиметься як прийняття нашої політики конфіденційності та згодою на надання особистої інформації. Якщо у вас виникли запитання щодо того, як ми обробляємо дані та особисту інформацію користувачів, будь ласка, не вагаючись, зверністься до нас.

Підпишіться, аби завжди бути в курсі!

Отримуйте найактуальнішу інформацію про служіння Біблійної Місії в Україні! Ми регулярно розсилаємо інформацію про проєкти, молитовні потреби, свідоцтва про те, як Бог відповідає на молитви і працює у житті людей.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.